SZUKAMY PRACOWNIKA‼‼‼
Schronisko dla Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim zatrudni opiekuna/opiekunkę zwierząt!
Miejsce pracy: Tomaszów, ul. Kępa 3, możliwy dojazd komunikacją miejską
Termin zatrudnienia: od zaraz
Praca 3 zmianowa: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
Rodzaj umowy: po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat.
Wynagrodzenie: 2600 brutto + staż + premia + dodatki.
Nasze wymagania:
– cierpliwe podejście do zwierząt,
– respektowanie na pierwszym miejscu potrzeb i komfortu zwierząt,
– otwartość na kontakt z pracownikami i wolontariuszami,
– nastawienie na rozwiązywanie problemów,
– umiejętność wykonywania prostych zdjęć telefonem komórkowym
– prawo jazdy kat. B
Zadania:
– karmienie i pojenie zwierząt
– sprzątanie wybiegów
– pomoc przy socjalizacji
– wyprowadzanie na spacery
Mile widziane:
– doświadczenie i wykształcenie związane z opieką nad zwierzętami,
– brak nałogów wpływających na dezorganizację pracy,
Oferujemy:
– możliwość pracy z zaangażowanymi, podobnie myślącymi ludźmi,
– możliwość realnej pomocy zwierzętom, które potrzebują nie tylko podstawowej opieki ale i socjalizacji czy wyprowadzenia z traum, które przeszły zanim trafiły do schroniska;
– możliwość realizacji pomysłów polepszających jakość opieki i życia zwierząt w schronisku
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisanym oświadczeniem dot. RODO (załącznik 1) na adres e-mailowy: schronisko@tomaszow-maz.pl
ZAŁĄCZNIK 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).