❤❤WALENTYNKI W SCHRONISKU❤❤ to kolejna akcja organizowana przez okręg 604 Avon. Chciałbyś pomóc zwierzakom, ale nie wiesz jak? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Wystarczy, że kupisz ulubiony kosmetyk 💅💄🛍z katalogu firmy Avon, a na konto schroniska zostanie przekazana odpowiednia suma💰. I tak z każdego zamówienia na 50 zł dla schroniska przekazane zostanie 5zł, a z zamówienia na 100 zł – 10zł itd. Nie bądź obojętny, okaż miłość potrzebującym zwierzakom. Zamówienia kierować do p. Anny Płockiej, tel. 507-152-351 lub fb AVON Tomaszów Mazowiecki z hasłem „Schronisko Tm”. Możesz zamawiać już od dziś!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Okaż trochę miłości bezdomnym zwierzakom i podaruj im walentynkowy upominek.
Święto zakochanych to doskonała okazja, by obdarować uczuciem również zwierzęta, a tym bardziej na miłość w tym dniu zasługują te zapomniane i samotne. Potrzeby schroniska są bardzo duże, dlatego chętnie przyjmujemy każdą pomoc. Psiaki i kociaki czekają na karmę, nowe obroże, zabawki, cieplutkie koce, a także na smaczki.
Akcja pod hasłem „Walentynki w Schronisku” potrwa do KOŃCA LUTEGO.
Pamiętajcie, że kto pomaga zbiera radość i uśmiech. A my wiemy, że Wasze gorące serca i dobre uczynki potrafią rozgrzać szarą schroniskową rzeczywistość. Spraw by tegoroczne Walentynki przyniosły piękne wspomnienia.